Îmi curge sânge din sânul stang?

Afectiuni ale sanilor

Postata de Utilizator11593703683 cu 3 ani in urma.

Buna ziua! De săptămâna trecut am observat câteva pete pe sutien de sânge, mi am dat seama ca sunt din sân. Am sunat la doctor și mâine am programare, de atunci nu mi a mai curs nimic, însă când am încercat azi sa strâng de sân, iese sânge. Sunt foarte speriata. Am 26 de ani, am născut acum 9 luni, însă nu am alăptat. De ceva vreme am și probleme cu menstruația, cand îmi vine când nu îmi vine. Am citit pe internet și in majoritatea cazurilor este cancer 😕

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-sanilor/afectiuni-ale-sanului-probleme-ale-mameloanelor_8713

Utilizator11604937739

acum 3 ani

Ce ai mai facut ? Ai facut investigatii ?