mastoza fibrochistica

Afectiuni ale sanilor

Postata de florimi cu 11 ani in urma.

pe 26 februarie am facut o punctie la san . vreau sa stiu daca a mai facut cineva si ce rezultat a avut. mentionez ca mi sa extras un lichid de culoarea cafelei cu lapte . nu am luat inca rezultatul mi se va da pe 20 martie. vreau sa stiu daca stie cineva cat este de grav. . dl. doctor mia spus ca , cu acel rezultat si cu o noua ecografie ne vedem peste 3 luni. dar daca rezultatul nu va fi bun trebuie sa astept atat de mult? va multumesc.

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este bine sa consultati medicul curant dupa aflarea rezultatului anatomopatologic.