Ma dor sanii?

Afectiuni ale sanilor

Postata de MembruMobileAppraicubety06 cu 6 ani in urma.

Buna de vreo 2 saptamani ma dor sânii si sunt umflați . Mentionez ca inainte cu o săptămână până sa apara durerea asta am avut contact sexual neprotejat dar fără să ejaculeze in mine .Între timp el "se juca "cu sânii mei doar ca mai brutal adica ii strangea. CM trebuie sa imi vina pe 30
Ce credeti ca este ? Sunt însărcinată sau au fost mult prea agresați sânii . Sunt speriata😭

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006