Ma ajută cineva?

Afectiuni ale sanilor

Postata de Diana.maria cu 11 luni in urma.

Sunt virgină și am sfârcurile sânilor sparți de ce? Vreau neapărat să știu asta, sunt îngrijorată !!

Raspunsuri (1)

acum 11 luni

Buna ziua,

In anumite situatii, modificarile la nivelul sfarcurilor pot fi semne ale unor afectiuni mai serioase, cum ar fi infectii, inflamatii sau alte probleme de sanatate. De aceea, este important sa consultati un medic pentru o evaluare adecvata si pentru a elimina orice ingrijorare sau problema potentiala.

Va recomandam sa va programati la un medic ginecolog pentru un consult senologic: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articol recomandat:
sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-sanilor/afectiuni-ale-sanului-probleme-ale-mameloanelor_8713