galactoree stanga

Afectiuni ale sanilor

Postata de NELYY cu 14 ani in urma.

Din 2007 imi curge sanul stang......am facut toate nalizele posibile si a iesit nimic rau.......nici prolactina nici secretia......nici la mamografie....la ecografie ectazii ductale de 2 cm....atat....ce as mai putea face sa nu mai curga si mi s-a spus ca e pericol de infectie fiind canalul deschis.ce pot sa fac?

Raspunsuri (9)

elena

acum 14 ani

Daca sanul nu curge singur, cel mai bine este sa nu incerci sa vezi daca mai curge. Incercand, stimulezi lactatia. Sanatate!!

NELYY

acum 14 ani

pur si simplu curge.......dimineata, noaptea.........nu am incercat niciodata sa-l fac sa curga de teama de a nu-l traumatiza...si a face altceva......

Bacu Crina

acum 14 ani

Consuma ceaiuri de patrunjel, salvie... acestea sunt indicate pentru scaderea lactatiei... poate te ajuta...

NELYY

acum 14 ani

Multumesc.....salvie deja consum...si tinctura.....parca e mai putin abundenta..o sa incerc si patrunjel.

elena

acum 14 ani

in ultimul nr din Formula As(nr 916 apr 2010) este prezentat un unguent nou aparut MAMELDIN, care rezolva problemele sanului. Este realizat la Iasi de OAMENII care au realizat si CERVUGID. Daca nu gasesti revista, vezi pe internet date despre unguent. Pretul lui este de aprox 10 lei si spune aici ca rezolva probl sanului in max 3 luni.Sanatate.

NELYY

acum 14 ani

voi incerca...multumesc mult!..chiar am intrat si am cautat prospect aici pe google...cred ca va fi bun...

carlamihai

acum 13 ani

nelyy,mie mi s-a infectat sanul ,era atat de urata infectia ...(verde) ,iar d-na dr. Bucur Doina de la sp. militar central ,mi-a recomandat produsele din aloe vera de la forever living products. dansa consuma pt. ficat. am avut incredere si le-am consumat si mi-a reglat si ciclul mentrual care era abundent si neregulat,nisipul de la rinichi si in acelasi timp si detoxifierea organismului. problema cu sanul mi s-a intamplat acum 9 ani si iaca sunt vie si sanatoasa. iti pot explica cum le poti procura daca te intereseaza. iti doresc multa sanatate! id-ul meu adnana_2967

NELYY

acum 13 ani

da....stiu...sunt ff bune produsele forever....aloe vera.....dar nu m=am gandit sa iau pt san....voi incerca.....acum folosesc mameldin si e mai bine

Ella

acum 7 luni

Buna ziua! Cum ați rezolvat cu scurgerile de la san?