e posibil sa fie cancer sau e vorba doar de o infectie?

Afectiuni ale sanilor

Postata de adraida cu 11 ani in urma.

buna. mama mea are varsta de 53 ani.are probleme cu un san. i s-a umflat, si are scurgeri maro spontane.face febra foarte mare, a facut mamografie, si biopsie. rezultatele le asteapta peste o saptamana. intre timp as vrea sa ma informez despre aceasta afectiune. poate fi vorba de cancer? sau e doar o infectie?

Raspunsuri (4)

[email protected]

acum 11 ani

da.e o infectie urata!eu am avut-o si am luat azitrox un antibiotic fffbun!!la recomandarea unui ginecolog.

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Sunt posibile ambele variante...de aceea s-a practicat biopsia, pentru un diagnostic cert.

eva40

acum 11 ani

ai rezultatele de la biopsie? Care san e in cauza?
Farcas Eva
Terapeut naturist,nutritionist
Specialist medicina quantica
***@yahoo.com
www.***.ro

adraida

acum 9 ani

da..a fost operata de cancer malign la sanul stang. ceva de genu: carcinom intraductal g3... acum s-a operat in italia, are 1 an si cateva luni de la operatie... ea a intrat la menopauza acum 4 ani. acum i-a revenit menstruatia.. e posibil sa fie vorba despre o recidivare a cancerului?