dureri sub sanul stang

Afectiuni ale sanilor

Postata de cu 14 ani in urma.

buna ziua de vreo trei zile am o durere sub sanul stang ma doare si bratul stang nu stiu ce poate fi are cine va o idee sau poate sa imi spuna ce sa fac
multumesc mult

Raspunsuri (2)

raluca

acum 14 ani

Citat:
buna ziua de vreo trei zile am o durere sub sanul stang ma doare si bratul stang nu stiu ce poate fi are cine va o idee sau poate sa imi spuna ce sa fac
multumesc mult

Buna,
Poate te-ai lovit sau poate te doare vre-un muschi. Poate ai facut vre-o intindere? Cel mai bine mergi la un control asa nu-mi pot da seama ceea ce ai si nimeni nu te poate ajuta.

anka

acum 12 ani

de aceleasi dureri ma plang si eu,durerile vin de la inima.trebuie sa consulti un medic.