Dureri san..mancarime usturime?

Afectiuni ale sanilor

Postata de Utilizator21543061524 cu 5 ani in urma.

Aseara ma usturau si m-am palpat iar langa mamelon am dat de o fomatiune rotunda ce ma nelinisteste...mentionez ca pana la menstruatie mai am 2 sapt.Inainte de a ramane insarcinata cu primul copil aveam dureri de san inainte de menstruatie si tind sa cred ca este o dereglare hormonala cu toate ca gandul ma duce si la vre-o boala..

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/cauzele-durerii-de-sani_11360