dureri la sanul stang

Afectiuni ale sanilor

Postata de Elena 0121 cu 11 ani in urma.

buna seara. am 20 de ani, de cateva saptamani ma doare sanul stang, adica mai mult spre zona axiala , cand pun mana simt niste nodului, abia pot sa ating. ma gandeam ca poate o fi de la sarma de la sutien.... astept raspunsuri. va multumesc!

Raspunsuri (6)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati medicul ginecolog, sa efectuati o ecografie de sani si/sau mamografie.

Elena cazan

acum 11 ani

sper sa nu fie cancer, insa pe mine ma doare si mana dreapta , imi amorteste .

tyna bn

acum 11 ani

si eu am aceiasi problema si mi-am facut pentru luni programare pentru ecografie o sa -ti mai scriu luni seara

elena

acum 11 ani

multumesc frumos! astept raspunsul dumneavoastra!

ionela

acum 11 ani

si eu am o problema,ma dare sanul stang de un an ff tare k aproape devine durerea enervanta,am fost la ecogtafie acum 2 luni si mi a dat sa iau niste picaturi si un unguent dar nu e nici o schimbare.

diexxx

acum 10 ani

simt o durere la sanul stang,cand ating..si nu stiu de ce?i