dureri de san

Afectiuni ale sanilor

Postata de olea1991 cu 11 ani in urma.

as vrea sa stiu si eu ce inseamna marirea in volum al unui san.Il simt mai greu decit celalalt.am dureri cam de-o saptamina care ma lasa si apoi revin,durerile nu sint insuportabile.daca port sutien nu simt durerea,dar cum il dezbrac ii simt greutatea.durerea nu este insuportabila.am 21 de ani si n-am copii,n-am urmat contraceptive si n-am fost niciodata insarcinata.

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Poate fi la mijloc o mastita ( infectie) insa este recomandat sa consultati medicul ginecolog pentru evaluare ( efectuarea ecografiei mamare).