durere san

Afectiuni ale sanilor

Postata de anisor18 cu 12 ani in urma.

Simt o durere usoara ,injungieturi la sanul stang la subrat ,iar la palpare se simte o galma micuta un tesut mai dens granulat asa .ce poate sa fie ???am 25 de ani, nu am copiii.Am fost si la medicul de familie dar mi-a spus ca nu poate sa isi dea seama ,e foarte putin sesizabil...dar pe mine ma tine aceasta durere...astept raspunsul d-voastra ,va multumesc din suflet

Raspunsuri (3)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Carpe Diem

acum 12 ani

Ar trebui sa mergi la un endocrinolog mai ales daca iei anticonceptionale ( fara sa-ti fi facut in prealabil niste analize hormonale), apoi sa-ti faci o ecografie ( mamografia nu este recomandata inaintea varstei de 35-40 de ani. Medicul de familie ar fi trebuit sa iti faca trimitere la specialist.

eugenia

acum 12 ani

buna seara ne chinuim de 5 ani sa avem un copil toti medicii spun ca e din cauza stresului ,ce sa facem?