durere la san barbat

Afectiuni ale sanilor Cancerul de san la barbati

Postata de Florin_88 cu 10 ani in urma.

buna seara! as dori un sfat pentru tatal meu. are 60 de ani iar de 3 luni i. a iesit un dul la unul din sani am facut la momentul aparitiei 2 ecografie, consult endocrinologic si markri tumorali care au iesit in limite normale in urma carora i s.a recomandat o alifie locala a. facut si ceva antibiotice pt o afectiune pulmonara insa nodulul si durerea la atingere nu i.a dat inapoi. mentionez ca in urma cu 4 ani a avut T.B.C. afectiune in urma careia raceste frecvent si ca inainte sa ii apara nodulul s.a lasat de alcool in urma unui tratament neurologic{neureopatie}. MULTUMESC.

Raspunsuri (4)

misha1979

acum 10 ani

RECOMAND tratamentul cu Zeolit lichid imbunatatit cu DHQ pentru eliminarea si diminuarea marimei a nodulilor la sani.

Florin_88

acum 10 ani

multumesc pt raspuns.dar din cate stiu eu Zeolitul trateaza cancerul sau cel putin incearca sa il previna . Tatalui meu nu i s.a pus un diagnostic de cancer. V.ati confruntat cu aceasta problema? multumesc

Mirela Constantin

acum 10 ani

Cancerul la san poate sa apara si la barbati si nu este o gluma. Este adevarat ca foarte rar insa nu este deloc de neglijat. Eu pentru partea aceasta am fost la Donna Medical Center si va recomand cu drag specialistii de acolo, sunt deosebiti. Va doresc sanatate multa

GuestUser

acum 8 ani

în