durere de sfarcuri

Afectiuni ale sanilor

Postata de anubis cu 12 ani in urma.

ma dor sfarcurile la atingere, s-au inrosit si parca sunt crapate,se vede gaurica din mijlocul lor,iar in jurul celui din dreapta mi se vad niste vinisoare.iau anticonceptionale tri-regol de 1 an si ceva,ultima menstruatie am avut-o acum 3 saptamani,deci vinerea urmatoare trebuie sa imi vina din nou.dat fiind ca am uitat sa iau o pastila exista posibilitatea de a fi insarcinata?

Raspunsuri (5)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

depinde de saptamana de adminstrare , ar trebui sa consultati prospectul contraceptivului si as utilizati mijloace de contraceptie suplimentare (prezervativul) 7 zile .

Mihaela

acum 12 ani

buna ;ma dor sfarcurile la atingere e posibil sa fi ramas insarcinata?

Mihaela

acum 12 ani

buna ;ma dor sfarcurile la atingere e posibil sa fi ramas insarcinata?

Ana

acum 9 ani

M-a dor sfârcurile la stingere, si am 16 ani , din ce cauza?

Mihaela

acum 8 ani

Buna! Ma ustura sanii de vreo 2 zile dar sunt in perioada de menstruatie,mentionez ca nu am mai avut astfel de usturimi pana acum,ma poate ajuta cineva?