Durere de sani si toracica

Afectiuni ale sanilor

Postata de RMissy cu 8 ani in urma.

Ma dor foarte tare ambii sani, ca o arsura inclusiv spre axila si am si o durere toracica si o senzatie de sufocare din cand in cand. Este a doua zi a ciclului menstrual si anterior am luat, din a 21 a zi pana in a 25 a, duphaston, la indicatiile medicului pentru a-mi face niste analize. Are vreo legatura cu durerea?

Raspunsuri (2)

Alia

acum 8 ani

Citeste si tu reactiile adverse din prospect. Daca ai o dereglare hormonala, iti recomand un tratament cu produse naturiste si nu chimicale din astea date de doctori.

RMissy

acum 8 ani

La reactii adverse nu specifica acest lucru. Intre timp mi-a trecut. Da, ma intereseaza tratamentul naturist, daca imi poti spune in ce consta. Multumesc!