Disconfort sani

Afectiuni ale sanilor

Postata de sanzzy cu 11 ani in urma.

Buna ziua. As avea nevoie de un sfat. La 1 zi zi dupa ultimul ciclu menstrual am simtit un disconfort la sanul stang si mana stanga iar acum simt disconfort si la sanul drept. Tin sa precizez ca in timpul ciclului menstrual am fost foarte stresata iar contactul sexual de dupa fost protejat. Poate fi vorba de o dereglare hormonala? Ce imi recomandati? Va multumesc!

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati medicul ginecolog, sa efectuati o ecografie de sani si, dupa caz, sa consultati si medicul endocrinolog.

eva40

acum 11 ani

este recomandat sa bti multa apa,sa luati minerale chelatate ,de ex Power Mins si sa va detoxifiati sistemul limfatic cu liquid Chlorophyla.
Daca doriti detalii,va rog sa-mi spuneti si va ajut cu drag.Fara medicamente puteti sa va intretineti organismul in limitele normale.
Farcas Eva
Terapeut naturist,nutritionist
Specialist medicina quantica
***@yahoo.com
www.***.ro