De ce mi se impietresc sanii ?

Afectiuni ale sanilor

Postata de Deea1212 cu 10 ani in urma.

Salut am 21 de ani si sunt studenta,virginaam incercat sa o fac, dar dupa asta ,la 5 6 zile au inceput sa mi se impietreasca sanii la perioade.acum sunt impietriti acum nu... cine imi poate spune ceva despre asta?sunt ingrijorata... va multumesc

Raspunsuri (1)

KORLUK

acum 10 ani

Incercati o cura cu zeolit, acest mineral are proprietati terapeutice foarte complexe.
Sanatate si Lumina
Moisescu Corneliu Lucian