Cresterea sînilor?

Afectiuni ale sanilor

Postata de MembruMobileApp1519498066 cu 6 ani in urma.

Salut, am 18 ani si sunt sportivă la haltere de 8 ani, inainte sa incep acest sport eram bine dezvoltata pentru virsta la care eram dar odată cu începerea acestui sport sînii mei nu s-au mai dezvoltat deloc, am aflat de unele pastile pe baza naturală dar am mai aflat si ca orice medicament pentru cresterea sînilor pot provoca probleme de sanatate. Am nevoie de sfaturi pentru cresterea sînilor fara riscuri de afectarea sanatatii.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Frumusete-si-intretinere/marirea-sanilor-cu-suplimente-naturale-mit-sau-realitatei_9986