cancer sau nu?

Afectiuni ale sanilor

Postata de luda devojika cu 13 ani in urma.

acum 6 ani am avut o problema la sanul drept,am fost la medic si mi sa spus ca am abces mamar,am urmat un tratament dar la cateva luni a aparut din nou,din lipsa de bani nu am mai fost imediat si mia trecut fara tratament,dar de atunci am tot timpul probleme insa acum a inceput sa ma doara mai tare,imi puruiaza si dupa puroi curge sange(nu mult ca atunci cand storci un cos)si acum sa mutat la sanul stang,daca ati trecut prin asa ceva va rog sa imi spuneti.Din lipsa de bani nu imi permit sa merg la medic,daca e nevoie c***a tot,dar nu as vrea sa imi las familia pe drumuri,astept raspuns urgent,va rog.

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Stimata doamna, ati mai scris acest mesaj acum 3 zile si vi s-a raspuns. Poate fi FOARTE grav ceea ce aveti si trebuie sa mergeti cat mai curand la un medic. Nu inteleg de ce spuneti ca trebuie sa vindeti tot pentru a ajunge la medic. Dincolo ati spus ca nu ati mai fost de frica, nu din considerente financiare. Cel putin in Romania, in afara de bani de mijloc de transport pana la cea mai apropiata unitate medicala, consultatia este GRATUITA mai ales daca mergeti in urgenta!
Oricum la ce acuzati dvs, va fi imposibil oricarei persoane bine intentionate (si nu rau intentionate, subliniez) sa va furnizeze un tratament adecvat.
Mergeti cat de curand la un medic ginecolog!!!!

luda devojika

acum 13 ani

va multumesc,dar stiti cum sant medicii de la noi nu le dai nu se uita,oricum va multumesc din suflet.

Iuli

acum 13 ani

Nu este adevarat, aceasta este un mit! Va rog sa va adresati cat mai repede unui medic macar in urgenta!

luda devojika

acum 13 ani

va multumesc din suflet,promit ca merg cat mai repede,o fac pentru sotul si fetitele mele,stiu ca au nevoie de mine,si pentru dumneavoastra ca va-ti deranjat sa imi scrieti,va multumesc inca o data.