Buna!

Afectiuni ale sanilor

Postata de MembruMobileApp150330210426047 cu 8 ani in urma.

Buna!
Am o întrebare in luna iulie nu mi.a venit menstruația si in luna Agust mi.a venit 2 zile la rand niște sângerări de culoare închisă răspundeți va rog sunt foarte îngrijorata :(

Raspunsuri (2)

mary321

acum 8 ani

daca in luna iulie nu ti-a venit menstruatia, si ti-a venit in august, nu ar trebui sa fii ingrijorata. ca sa fii sigura, fa-ti un test.

Cerasela22

acum 8 ani

Probabil ca menstruatia nu iti este reglata din diferite motive (raceala jos, anexita etc). Poti sa iti faci un test de sarcina pentru orice eventualitate :)