Buna ziua.

Afectiuni ale sanilor

Postata de andrei12_2008 cu 11 ani in urma.

Mi se umfla ,,sanii" cam de mult timp. Am crezut ca problema se poate remedia. Dar nu. Ce pot face? Am fost la medicul de familie si mi-a zis ca nu am ce face. Si el a avut asa ceva cand a fost de varsta mea. :(( Ma deranjeaza foarte tare pentru ca se vede prin orice tricou, etc. As vrea sa mi se raspunda prin e-mail la intrebare. Va multumesc.

Raspunsuri (2)

eva40

acum 11 ani

te rog sa-mi spui daca transpiri fara efort fizic.Dupa ce aflu,pot sa te ajut
Farcas Eva
Terapeut naturist,nutritionist
Specialist medicina quantica
***@yahoo.com
www.***.ro

andrei12_2008

acum 11 ani

Nu, nu transpir fara sa fac efort fizic