Buna ziua

Afectiuni ale sanilor

Postata de Fabyana cu 12 ani in urma.

Am facut de curand o ecografie mamara la sanii dupa ce am observat cativa noduli iar pe rezultat scrie anomalii mamare bilaterale,cu caractere ecografice benigne BIRADS-US3 insa nu cunosc un medic bun pe obstretica sa pot stii ce am de facut .Ma poate ajuta cineva ,orice sfat mi-ar fii de ajutor.Va multumesc!

Raspunsuri (2)

ina

acum 12 ani

Iti recomanda sa mergi la un medic endocrinolog, daca e o dereglare hormonala acesta e cel mai in masura sa te ajute.

ana

acum 11 ani

draga mea, si eu am fost diagnosticata cu ceva asemanator sa zicem. ce ai mai rezolvat intre timp de acum 5 luni???