Buna ziua!

Afectiuni ale sanilor

Postata de me_maripossa06 cu 14 ani in urma.

Bunica mea in varsta de 74 de ani avea un fel de nodul la sanul drept de mai bine de 3 ani.A observat ca, cu vremea i-a disparut,dar i-a aparut deasupra sanului o buba si in aceeasi zona o scobitura in piele, ca un fel de cicatrice...nu vrea sa mearga la medic, ii este frica..la fel si noua, familia ei..ati putea sa imi spuneti in ce cazuri apar astfel de simptome?va rog mult

Raspunsuri (1)

Adrienne

acum 14 ani

Daca stati acasa,de frica,credeti ca se vindeca ? Mergeti neaparat cu ea ,prima data la un cabinet de ginecologie sa-i faca o consultatie la san. In continuare, medicul va sti incotro sa va indrume, in functie de ce diagnostic pune. Multa sanatate.!......iar raspunsul la intrebare cred ca-l banuiti.