buna seara!!!!!!

Afectiuni ale sanilor

Postata de larryssu cu 14 ani in urma.

am niste noduli la sani si nu sunt dezvoltati aproape deloc...ce pot sa fac?

Raspunsuri (4)

silvia

acum 14 ani

Nodulii nu sunt dezvoltati sau sanii?/

larryssu

acum 14 ani

sanii nu sunt dezvoltati

silvia

acum 14 ani

Pt dezvoltarea/cresterea sanilor nu poti face mare lucru. Exista o tinctura de marar care, cica ar influenta cresterea, dar persoane care au folosit-o zic ca nu este eficienta. Se poate face gimnastica speciala pt dezvoltarea musculaturii, sub indrumarea unui specialist. Dar mai bine sani sanatosi, decat mari. Cine te place, te place asa cum esti.Sanatate!!

Puff

acum 9 ani

Sfatul meu : ar fi bine sa te duci la doctor deoarece noduli cresc chiar daca nu ii ai mari si apoi poti da in cancer discuta cu un medic fa o radiografie mamara si apoi iti da un tratament :D