buna! as vrea si eu un sfat!

Afectiuni ale sanilor

Postata de yildiz cu 14 ani in urma.

as vrea sa aflu si eu un endocrinolog bun din bucuresti sau constanta, pt ca am o mica problema cu un nodul la sanul stang.

Raspunsuri (3)

raluca

acum 14 ani

Buna,
Ti-o recomand pe Dr. Raluca Alexandra Costache, care este un medic bun. O gasesti la Spitalul Clinic Colentina. Sanatate

kattalyn

acum 14 ani

Eu iti recomand un doctor foarte bun endocrinolog din constanta, la policlinica cu plata , se numeste Simionescu Silviu .

Armand158103

acum 14 ani

Eu stiu o domnisoara doctor endocrinolog la Centrul Medical Basarab. Este privat dar foarte bine utilat si pus la punct.
Daca te intereseaza iti pot da mai multe amanunte.