ajutor

Afectiuni ale sanilor

Postata de Ankara cu 9 ani in urma.

Buna seara. Am aproape 16 ani si in urma cu 2 sapt am fost lovita la sanul drept,a durut putin pe moment si cand dormeam pe burta,dar a fost ok. Dupa 2 zile am vazut ca sub sfarc am o pata rosie care a trecut peste 5 zile. Astazi am observat ca tot prin zona aia am o pata rosie,dar este foarte stearsa,se vede daca te uiti atent. Nu ma mananca,ma dor putin,dar din cauza ca trebuie sa imi vina ciclul. Ma sperie rau,am citit ca poate fi semn de cancer la san inflamator. Chiar ma sperie si ma enerveaza mama ca spune ca nu este nimic.Ce ar trebui sa fac? Este posibil sa fie ceea ce cred eu?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Pentru linistea dumneavoastra, efectuati o ecografie mamara.