ajutor

Afectiuni ale sanilor

Postata de maryyyyaaa cu 14 ani in urma.

buna ziua!am tuberculi montgomery pe ambele areole mamare.Stie cineva cum si daca de pot trata?multumesc!

Raspunsuri (8)

Sheila

acum 14 ani

Acestia sunt normali numai ca din cate stiu ei se maresc in volum(ca la tine)in timpul sarcinii.
Nu cred ca exista un tratament se vor trage de la sine

maryyyyaaa

acum 14 ani

Da,se maresc.Problema e ca nu sunt si nici nu am fost insarcinata

raduk

acum 14 ani

o usturime in interiorul sinului sting si o marire a sinului, ciclul neregulat ,dureri in zona lombara

elena

acum 13 ani

pffff din cate stiu eu iti apar cand esti insarcinata.dute la un medik

Bogdan

acum 13 ani

Buna..ai rezolvat pana la urma acea problema?

Mary

acum 13 ani

Buna,nu,nu am rezolvat

Gia

acum 10 ani

Buna. Aceiasi problema o am si eu, nu am dureri sau orice alt simptom ciudat, doar aspectul mameleoanelor este ca in poza publicata de Maryyyaa. De vreo 2 ani are acel aspect, dar daca nu m-a deranjat nu am fost la medic, ma gandesc ca poate e noarmal, depinde de fiecare persoana in parte. Ma voi duce la un control curand, totusi, ca sa fiu sigura. Mai e cineva in situatia noastra si stie despre ce e vb? in afara de situatia cu sarcina, pentru ca iau anticonceptionale.

ionela

acum 9 ani

mia venit ciclu dor 2 zile si a oprit ce este