AAm dureri de sîni?

Afectiuni ale sanilor

Postata de MembruMobileAppdelimarschi90 cu 6 ani in urma.

Buna,de 2 saptamini am niste dureri de sini,dar mai am o saptamina pina atermina contraceptivele (Diane 35)pentru a avea ciclul menstrual, ce poate fii? Din ce cauza ma dor??cind am relati cu sotul ele dispar aceste dureri....

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/cauzele-durerii-de-sani_11360

MembruMobileAppdelimarschi90

acum 6 ani

Din ce cauza pot fi durerile?