URINEZ FOARTE DES

Afectiuni ale rinichilor

Postata de alexmocanu cu 11 ani in urma.

am 23 de ani si am si eu o problema!!de cativa ani urinez foarte des atat pe timpul zilei dar mai ales seara si dimineata!!am fost la medic..din analizele de urina nu a iesit niciun fel de infectie..sau o alta problema!!nu am dureri in timpul urinarii..sau usturimi!!este foarte deranjant deoarece ma trezesc de 3-4 ori pe seara..as dorii sa scap de aceasta neplacere tocmai de aceea am nevoie de un raspuns..!!va multumesc frumos!!o seara buna!!

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati medicul urolog.

anna93

acum 10 ani

si eu ma confrunt cu aceeasi problema si cred ca nu o sa o rezolv niciodata