Urinez foarte des!

Afectiuni ale rinichilor

Postata de ion_andrei cu 13 ani in urma.

Salutare, de 2 luni am observat ca urinez foarte des, chiar si atunci cand nu beau lichide, ma intreb daca aceasta problema ma poate afecta si din punct de vedere sexual, pentru ca sufar si de ejaculare precoce, ce ar trebui sa fac? ms

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Sa mergi la un medic urolog.

Gabi

acum 13 ani

Pentru detalii si lamuriri puteti intra pe www.gabrielahripcaru.mycali.biz. O zi placuta si multa sanatate.