urinari frecvente

Afectiuni ale rinichilor

Postata de curcubeu cu 13 ani in urma.

sotul meu zice ca imediat ce bea lichide trebuie sa urineze,oare e ceva anormal?sau esemn ca funtioneaza bine tractul urinar/multumesc

Raspunsuri (9)

Iuli

acum 13 ani

Da, este anormal atat de repede. Ar putea avea un adenom de prostata sau o problema urinara. Sa mearga CAT mai repede la urolog.

cica

acum 13 ani

SUNT DE ACORD CU IULI! CAT MAI REPEDE LA UROLOG!

vasy

acum 13 ani

ma dor riniki de mor

catinca

acum 13 ani

urinatul atat de rapid este patologic deoarece rinichiul nu are timp sa filtreze toxinele din urina si nici ureea sau acidul uric, valorile acestea crescand in aceste conditii in interiorul rinichiului , semn ca acesta este bolnav

LAURA

acum 13 ani

AI INFECTIE URINARA SIGUR, CAUTA MICROBIOLOG!

Gabi

acum 13 ani

Intrati pe www.gabrielahripcaru.mycali.biz. Multa sanatate.

david

acum 13 ani

buna ! pentru a scapa de aceasta stare ;incearca sa folosesti sucul tahitian NONI.
de la tahitian noni.Este un suc care lucreaza la nivel de celula in corpul uman,si repara ce este bolnav in organismul uman.Pentru detalii ;va rog sa ma contactatii;pe e-mail;[email protected]. cu subiect noni

Lavinia 35

acum 12 ani

Si eu am avut cistita cu urinari dese, dureri de spate de la pietrele de la rinichi mult timp, am luat rowatinex, uriclar, ceaiuri de tot felu,....dar cam degeaba. De vre-o 3 luni iau D-mannose, sunt niste capsule albe facute de americani, de firma source naturals. Dupa vre-o cateva zile nu mai aveam senzatiile astea. Mai am cateva capsule si termin tratamentul de 3 luni.

Lavinia 35

acum 10 ani

Am luat capsulele D-Mannose cate 2 pe zi impreuna cu o schema de tratament cu ceai de galbenele si Ceva tinctura din farmacie de la Cluj-N

www.naturanoastra.ro tel 0724106687