Urinari foarte dese

Afectiuni ale rinichilor

Postata de Cristian28071995 cu 11 ani in urma.

Buna ziua! Sunt baiat si am 17 ani. Saptamana trecuta am inceput sa urinez des. Nu am luat in seama si dupa 2 zile situatia s-a inrautatit. Am inceput sa urinez si mai des. Am fost la medic si mi-a prescris un antibiotic numit Ciprinol. Iau o pastila de 500mg la un interval de 12 ore. Problema este ca iau de 6 zile si senzatiile de urinare nu au disparut. Mi se intampla sa ma duc sa urinez si dupa un minut sa am iarasi aceeasi senzatie. Elimin o cantitate mai mica de urina decat cea normala. Alte simptome nu am,doar acestea. Nu stiu ce ar puteai fi si orice sfat serios mi-ar putea fi de ajutor. Mulumesc anticipat!

Raspunsuri (4)

Raul Bindea

acum 11 ani

pe situl detoxifiere-deparazitare.ro gasesti un tratament foarte bun PROSTATE PERFORM. Eu il folosesc de jumatate de an, am fost diagnosticat cu prostatita. Cu ajutorul acestui tratament nu mai urinez des pe perioada noptii si nici nu mai am usturimi.

Cristian28071995

acum 11 ani

M-am uitat,dar eu nu urinez in timpul noptii si nici nu am usturimi. Sunt putin confuz. Astazi am facut analize de urina si astept rezultatul in cateva zile.

Cristian28071995

acum 11 ani

Am primit rezultatul analizelor si am o infectie cu Ecoli. Mi-a prescris inca 10 zile de tratament cu Ciprinol dupa care sa repet analizele. Ar fi altceva mai indicat?

Raspuns marcat ca abuz
Vezi raspunsul
Mos ion roata

acum 8 ani

Da!
Mai exista o solutie!?
Sa dai o muie:;!