Urinari dese

Afectiuni ale rinichilor

Postata de Cristian28071995 cu 11 ani in urma.

Buna ziua! Sunt baiat si am 17 ani. Saptamana trecuta am inceput sa urinez des. Nu am luat in seama si dupa 2 zile situatia s-a inrautatit si am inceput sa urinez si mai des. Am fost la medic si mi-a prescris un antibiotic numit Ciprinol. Iau o pastila de 500mg la un interval de 12 ore. Problema este ca iau de 6 zile si senzatiile de urinare nu au disparut. Mi se intampla sa ma duc sa urinez si dupa un minut sa am iarasi aceeasi senzatie. Elimin o cantitate mai mica de urina decat cea normala. Alte simptome nu am,doar acestea. Nu stiu ce ar puteai fi si orice sfat serios mi-ar putea fi de ajutor. Mulumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

iulian

acum 10 ani

Salut si eu am ceva similar si nustiu ce e am 5 zile de cind am aceleasi simtome ca tine ,am inceput sa iau antibiotice dar si am baut o multime de ceaiuri dar degeaba daca tu ai aflat ceva nou anutama si pe mine lasa un coment te rog frumos .