Tumora rinichi

Afectiuni ale rinichilor

Postata de cristina.o cu 12 ani in urma.

Cat m-ar costa ( aproximativ) o operatie pt o tumora renala Grawitz de 8 cm?

Raspunsuri (2)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

pe acest site puteti primi informatii medicale, cat despre preturi, aici nu cred ca veti gasi un raspuns competent. de principiu, la spitalul unde v-a fost descoperita aceasta formatiune veti primi si informatiile necesare tratarii acestei afectiuni.

va urez o seara buna

Andreea

acum 11 ani

Si bunica mea a facut operatie la rinichiul drept si a scos tumora si rinichiul si a platit in jur de 2000 lei ,a costat 600 de lei tomograful,750 doctorul,300 anestezistul,150 asistenta sefa+restul asistentelor intr-o luna jumatate cat stati in spital dupa operatie!!!