tratament

Afectiuni ale rinichilor Diabet insipid nefrogen

Postata de MARIANA21106927 cu 14 ani in urma.

AM UN BAIAT IN VARSTA DE 13 ANI SI BEA MULTA APA SI ELIMINA LA FEL DE MULTA .I-AM FACUTSI RMN SI ACOLO NU ARE NICI O PROBLEMA TOTUSI E DIAGNOSTICAT CU DIABET INSIPID NEFROGEN.IN PREZENT NU FACE NICI UN TRATAMENT.DAR SI CAND A FACUT NU A AVUT LOC NICI O SCHIMBARE.AS VREA SA STIU DACA EXISTA TRATAMENT PT. DIABET INSIPID NEFROGEN. VA MULTUMESC ANTICIPAT.

Raspunsuri (1)

Gabriela

acum 13 ani

Pentru problema dvs de sanatate, in primul rand ar trebui sa faceti o analiza a intregului organism cu un aparat total inofensiv, care citeste la nivel de celula, fara radiatii si fara recoltare sange, pentru a vedea cauza problemelor dvs de sanatate. Aceasta analiza dureaza 30 de minute si costa doar 70 Ron. Apoi, in functie de rezultat vi se va recomanda tratament 100% naturist si personalizat pentru dvs. Pentru mai multe detalii si programari puteti suna la tel 0720325245. Gabriela.