sorina

Afectiuni ale rinichilor

Postata de Mariana221127155 cu 15 ani in urma.

multumesc pentru raspuns.aceste antidepresive genereaza si dureri de rinichi?pentru ca au inceput sa ma doara si nu stiu daca din cauza acestor medicamente ma dor.iau de asemenea Kellagon si Esentiale.

Raspunsuri (2)

Dorina6899908

acum 15 ani

Durerea de rinichi nu are legatura cu antidepresivele, vad ca ai tratament pt. afectiuni renale....

Dorina6899908

acum 15 ani

Revin....ai anuntat medicul ca ai tratament pt. afectiuni renale???vad ca se administreaza cu prudenta in probleme renale si hepatice. Deci medicul trebuie sa stie ce tratamente mai faci si pt. ce afectiuni.