rinichi

Afectiuni ale rinichilor

Postata de annamat cu 12 ani in urma.

am intepaturi in partea de jos a spatelui la stanga ,simt ca ma inteapa ceva inauntru,cateodata ,ce as putea sa am daca nu am facut nici o analiza la ce ma pot astepta si ce ar trebui sa fac?

Raspunsuri (3)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

e necesar examenul clinic efectuat de catre medicul curant, un istoric amanuntit al acestei dureri (cand apare, trece de la sine sau nu, asociata cu alte fenomene sau nu) .poate fi o durere determinata de migrarea unui calcul de la nivel renal, poate fi o durere provenita din zona pelvina .

Carmen

acum 12 ani

Incercati medicina cuantica.

rinichi

acum 9 ani

Cele mai frecvente de la rinichi provin de la o trauma provocate de un pericol de inec. Din cauza acestei traume sufera rinichii toata viata !
Trauma este vindecabila numai ca nici un medic nu stie de legatura asta
si nici remediile potrivite. Insa ele exista si sunt chiar gratuite.
http://s*****a/t3452-ai-trecut-printr-un-pericol-de-inec-vreodata