rinichi

Afectiuni ale rinichilor

Postata de Ioana93118155 cu 12 ani in urma.

Buna ziua!In fiecare dimineata cand ma trezesc am dureri in partea lombara dreapta mai puternice decat pe timpul zilei de un an de zile. Ce credeti ca ar putea fi? Dupa ce fac pipi aceste dureri se mai calmeaza.multumesc

Raspunsuri (2)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Mergi la un consult la nefro-urologie si la o urografie fiind susceptibil de un calcur renourinar..

Ioana93118155

acum 12 ani

buna ziua! am fost la doctor si mi-a spus ca am posibil ceva nisip si o infectie.....acum astept tratamentul.....va multumesc pt sfat