cistita cronica

Afectiuni ale rinichilor

Postata de MembruMobileApp305465 cu 8 ani in urma.

Buna...Am o cistita cronica și am fost la mulți medici și mi-a spus ca nu exista tratament ...Cum as putea sa scap de boala ăsta ..Mulțumesc ..multa sanatate

Raspunsuri (5)

Utilizator11556555242

acum 5 ani

Buna ziua. De 9 ani am cistita cronica si nu răspunde la nici un tratament. A.si dori sa aflu daca cineva s.a tratat si cum .. !!!

Alissa

acum un an

Nici eu de 2 ani jumate nu scap de ea
Nu stiu ce as mai putea face

Utilizator11561810234

acum 4 ani

Ai reusit sa scapi de cistitita? Si daca da cu ce tratament , ei am de 9 ani si nu reusesc sa o înving. Multumesc.

MembruMobileApp1509799456

acum un an

Pentru ca este o cistica cauzatade exces de bila, aceasta creeaza disbaterioza care afecteaza colonul zona dereproducere si renala.
Regim alimentar fara zahar tutun acool cafea condimente. In principiu tot ce excita vezica biliara sa produca mai multa bila.

Elena

acum un an

Bună seara! Putem lua legătura pentru mai multe informații? Mulțumesc!