raceala rinichi

Afectiuni ale rinichilor

Postata de nico26121988 cu 10 ani in urma.

cu ce medicamente imi trece o raceala la rinichi???

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Depinde ce intelegeti prin raceala....poate aveti nevoie de antibiotice, sau numai de antiinflamatoare, etc. Este indicat sa consultati medicul internist pentru evaluare.

membru257101

acum 10 ani

Buna seara.De 2 saptamani mai exact urinez des nu fac febra imi transira palmile imi lacrimeaza ochi, am pofta de mancare nu am slabit din contra mam ingrasat un kilogram nu ma simt obosit nu am dureri musculare da io mam panicat putin.Daca ma poate ajuta cineva va rog frumos.