Probleme la rinichi

Afectiuni ale rinichilor

Postata de alinmaxim cu 13 ani in urma.

Pe tatal meu il doare mijlocul de cateva zile bune , medicul ne-a spus ca rinichiul drept este vina, dupa ce urineaza il doare foarte tare rinichiul drept. dupa consultatii medicul i-a spus ca are fire de nisip la rinichi si sa ia urinex in continuare.
Ce ar trebui sa ia sa nu il mai doara?

Raspunsuri (5)

deea

acum 13 ani

eu iau tador, si eu am calculi renali(pietre la rinichi), dar acum ma simt mai bine

Gabi

acum 13 ani

Intrati pe www.gabrielahripcaru.mycali.biz. Multa sanatate.

alina

acum 13 ani

cu ce se elimina pietrele

david

acum 13 ani

buna ! pentru a scapa de aceasta stare ;incearca sa folosesti sucul tahitian NONI.
de la tahitian noni.Este un suc care lucreaza la nivel de celula in corpul uman,si repara ce este bolnav in organismul uman.Pentru detalii ;va rog sa ma contactatii;pe e-mail;[email protected]. cu subiect noni

perianu mircea

acum 10 ani

scuza-ma pentru deranj , dar spune-mi si mie ce este sucul tahitian (noni) si unde il pot gasi . chiar m-ar interesa niste detalii , la ce este bun .....etc,etc . daca vrei sa-mi dai un raspuns da-mi pe mail-ul: [email protected] iti multumesc !