piatra la rinichi

Afectiuni ale rinichilor Piatra la rinichi

Postata de fan.ro cu 11 ani in urma.

Cum se elimină cel mai ușor o piatra la rinichi de 4 mm.

Raspunsuri (6)

Silviu

acum 11 ani

Inghiti o bucatica de tamiie de marimea unui bob de mazarea.Dar ai grija ca tamiia sa nu iti atinga dinti deoarece ii strica.

Cornelia, Craiova

acum 11 ani

Buna,
Cele mai bune rezultate in problemele de sanatate le puteti avea prin Homeopatia. Incercati sa gasiti un medic homeopat bun, astfel va veti recapata sanatatea. Eu am avut rezultate in rezolvarea problemelor de sanatate ale familiei prin Homeopatie. Dar este foarte important sa gasiti un medic homeopat bun.
Multa sanatate va doresc!

Cornelia, Craiova

acum 11 ani

Buna, Incercati sa va rezolvati problemele de sanatate prin Homeopatie, gasind un medic homeopat bun. Familia mea a avut rezultate bune in rezolvarea problemelor de sanatate prin Homeopatie. Dar este foarte important sa gasiti un medic homeopat bun.
Multa sanatate va doresc!

Adrienne

acum 11 ani

La recomandarea medicului ,am eliminat doi calculi de cate 3mm, dupa doua luni de tratament cu Extract din seva de mesteacan , de la Plantextrakt ,cate 50 picaturi, in putina apa, de doua ori pe zi, dimineata si seara. Este nevoie si de un consum minim de lichide ,de 2l/zi ,de preferat un ceai ,cum ar fi cel de Coada Calului ,care este ,la randul lui ,recomandat pentru aceeas problema. La urmatoarea ecografie [ la trei luni] calculii nu mai erau.

Maris

acum 8 ani

Si a durut eliminarea pietrelor?

NASUL LUI SILVIU

acum 11 ani

ZTFTZF