nisip la rinichi

Afectiuni ale rinichilor Nisip la rinichi

Postata de melania23122275 cu 12 ani in urma.

as dori sa stiu daca lamaia este buna pentru pietre sau nisipul la rinichi , am citit pe unele site-uri ca sucul de lamaie este bun, iar pe alte site-uri ca nu, de o saptamana am inceput sa beau suc de lamaie .sa beau incontinuare sau sa intrerup.

Raspunsuri (1)

adriana andrasescu

acum 10 ani

este f buna lamaia pt rinichi,sa mananci lamaia pur si simplu