nisip la rinichi

Afectiuni ale rinichilor

Postata de delfinulmic_1975 cu 14 ani in urma.

Cred ca esti o fata desteapta......gandeste asa...nu exista pe lumea aceasta persoana careia sa-i permiti sa te injoseasca, sa dea in tine.......tu esti o fiinta omeneasca mult superioara acelui individ care din cauza ca, probabil este un om frustrat{nu stiu din ce motive },incearca sa-si bata joc de tine, de mintea ta, de persoana ta. Chiar merita sa iubesti asa un individ ?...esti asa de tanara,cu un viitor frumos in fata,desteapta......GANDESTE !!!!!ELIBEREAZA-TE !!!!Cu timpul, il vei gasi pe cel care te va iubi si respecta, asa cum meriti.....stii de cate ori te vei mai indragosti????????.Nu-ti irosi tineretea,cei mai frumosi ani........sper sa-mi asculti sfatul.

Raspunsuri (6)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Buna Andreea
Cred ca primul pas pe care trebuie sa-l faci este sa renunti la acest prieten care nu face decat sa-si bata joc de tine.
Ai o varsta frumoasa si trebuie sa te bucuri de iubire sa te distrezi si nu sa stai in casa si sa accepti insultele unui barbat indiferent cat de mult il iubesti sau te iubeste.
Gandurile sinucigasee vor disparea dupa ce vei incepe o noua viata cu prieteni noi si nu vei mai accepta nici unui barbat sa te atinga sau sa-ti vorbeasca urat.
la inceput poate iti va fi greu fara el dar nu merita sa te aiba langal el
Numai bine si sa ne anunti ce decizie ai luat

Florin309132661

acum 15 ani

Buna,
De la ce pornesc aceste insulte? Stati impreuna? Ti-ai pus intrebarea daca e posibil sa-si fi gasit o alta partenera si de aceea sunt aceste discutii intre voi? Gandest-te ca ai abia 20 de ani, nu-i irosi. Sunt cei mai frumosi ani. Daca esti nervoasa numara pana la zece...si respira adanc, da. Oricine stie vorba, dar putini sunt cei care chiar o aplica. Probleme nu cred ca ai, dar daca vei mai continua in ritmul asta...nu se stie pe viitor. Bine ar fi sa-ti gasesti si tu o ocupatie, e pacat sa stai in casa la varsta asta. Numai bine si sa ne tii la curent

delfinulmic_1975

acum 14 ani

este adevarat ca tamaia sparge piatra,nisipul la rinichi ?astept detalii pe forum,sanatate tuturor

camelia

acum 14 ani

piatra la rinichi se sparge cu pielite de la batuci si cu miere.scriemi la [email protected] si-ti spun mai exact cum se prepara

Adrienne

acum 14 ani

Asa se spune. In urma unei ecografii mi s-au gasit 3 calculi de cate 3mm .La recomandarea medicului am luat " Extract din seva de mesteacan ", de la Naturaplant,trei sticlute cu pauza intre ele de 20 zile,plus 2l/zi de ceaiuri sau apa plata. Dupa 6 luni, la urmatoarea ecografie rinichii erau in stare f. buna. Multa sanatate !

delfinulmic_1975

acum 14 ani

multumesc mult pt sfat am sa incerc si metoda ta sper sa fie benefica si la mine sanatate multa si sper sa ne auzim cu bine