Miroase urina

Afectiuni ale rinichilor

Postata de Florin108138584 cu 10 ani in urma.

De ceva timp imi miroase urina,un miros puternic acid,acru.La analiza urinei nu a iesit nimic

Raspunsuri (3)

ina

acum 10 ani

depinde ce ati mancat.

rogoz cornel

acum 9 ani

Am dureri in zona rinichiului stang in momentul rasucirii trunchiului spre dreapta stand pe loc.deasemenea urinarea a devenit mai deasa si jetul nu mai este la fel de ferm.sa fi racit.? sa fie o infectie urinara?
Dar de ce doare numai la rasucire?astept un raspuns va rog pe mail!

Camelia G

acum 3 luni

Rogoz Cornel, ați descoperit cauza? Ma confrunt cu aceleași simptome. Mulțumesc!