laser-la-rinichi

Afectiuni ale rinichilor

Postata de membru241029 cu 8 ani in urma.

cat ma costa daca fac laser;-la-rinichi-iin constanta si unde

Raspunsuri (1)

carmen_p

acum 8 ani

Depinde ce fel de interventie ai nevoie si de tehnologia pe care o are clinica respectiva. In Bucuresti de exemplu, se face la spitalul Ponderas, o procedura minim invaziva cu un ureteroscop flexibil digital si cu un laser Holmium pentru fragmentare.
E cu spitalizare doar de o zi si cu anestezie generala. Daca nu ai rezolvat inca si te mai intereseaza mergi pe site-ul lor www.ponderas.ro si vezi catcosta si ce procedura te intereseaza.