kinetoterapie

Afectiuni ale rinichilor

Postata de gorakis cu 12 ani in urma.

Buna ziua,
anul trecut pe 23.03.2010 am donat un rinichi soacrei mele. Operatia s-a inchis foarte bine, ultima data am fost la control in Decembrie si totul este ok.Problema este ca m-am ingrasat cam mult(15kg.) si asta numai in zona abdomenului. Intrebarea mea este , ma pot duce la o sala sa fac ceva exercitii pt. da jos grasimea de pe abdomen?
Va multumesc

Raspunsuri (2)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Puteti urma un program de Kinetoterapie controlata. fara probleme !
Sanatate

gorakis

acum 12 ani

Va multumesc