itu

Afectiuni ale rinichilor

Postata de c.bianca cu 12 ani in urma.

e coli peste 100000.sunt gravida in saptamina a 10 ce tratament pot lua . mentionez ca in urma antibiogamei sunt rezistenta la ampicilina iar la toate celelate sunt sensibila.multumesc frumos

Raspunsuri (2)

laura

acum 12 ani

Mergeti la medicul dv ginecolog,pt un tratament corect,MAI ALES CA SUNTETI INSARCINATA,nu toate medicamentele sunt permise in sarcina..numai medicul va poate da un tratament care sa nu afecteze fatul..NU SE DAU TRATAMENTE PE FORUM..

c.bianca

acum 12 ani

multumesc frumos