Infectie urinara

Afectiuni ale rinichilor

Postata de andra_scooter cu 13 ani in urma.

Pentru infectie urinara care din urmatoarele medicamente afisate dau rezultat: amosicilina + acid CLAVOULANIC , ampicilina + Sulbactam, cifacelsin, piramacilina, cintamicina. Sau daca ma puteti ajuta sa-mi spune-ti si mie vreun tratament impotriva infectiei urinare. Va multumesc!

Raspunsuri (2)

Adrienne

acum 13 ani

Este rezultatul antibiogramei ? In cazul acesta ,cel mai eficient este cel care are punctajul mai mare,daca nu se gaseste in farmacie,atunci se ia urmatorul, in ordine descrescatoare. Tratamentul este personalizat, in urma uroculturii si antibiogramei.

Gabi

acum 13 ani

Pentru problema dvs de sanatate, in primul rand ar trebui sa faceti o analiza a intregului organism cu un aparat total inofensiv, care citeste la nivel de celula, fara radiatii si fara recoltare sange, pentru a vedea cauza problemelor dvs de sanatate. Aceasta analiza dureaza 30 de minute si costa doar 70 Ron. Apoi, in functie de rezultat vi se va recomanda tratament 100% naturist si personalizat pentru dvs. Pentru mai multe detalii si programari puteti suna la tel 0720325245.