dureri

Afectiuni ale rinichilor

Postata de printesin cu 13 ani in urma.

mama mea are dureri foarte tari de rinichi si la rinichi are niste chisturi ce poate face

Raspunsuri (3)

silvia

acum 13 ani

Trebuie sa mearga la medic, sa-si faca analize si sa urmeze tratamentul prescris. Sanatate!

Gabriela

acum 13 ani

Pentru problema dvs de sanatate, in primul rand ar trebui sa faceti o analiza a intregului organism cu un aparat total inofensiv, care citeste la nivel de celula, fara radiatii si fara recoltare sange, pentru a vedea cauza problemelor dvs de sanatate. Aceasta analiza dureaza 30 de minute si costa doar 70 Ron. Apoi, in functie de rezultat vi se va recomanda tratament 100% naturist si personalizat pentru dvs. Pentru mai multe detalii si programari puteti suna la tel 0720325245. Gabriela.

lucian

acum 13 ani

Mergeti cu mama dvs la control, aflati diagnosticul medicului, dupa care contactati-ma la adresa de mail [email protected] sau tel:0726041088; 0742828208. Problema poate fi rezolvata cu produse naturiste pe baza de aloe vera.