dureri de spate brau

Afectiuni ale rinichilor

Postata de liduk cu 12 ani in urma.

am o durere groaznica la nivelul rinichilor si imi raspunde durerea in ovare in fata in zona de jos toata zona imi puteti spune ceeste deasemenea ma doare tare burta dupa ce urinez

Raspunsuri (2)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

ne puteti spune daca pana acum sunteti diagnosticata cu vreo afectiune a rinichilor, si daca ati urmat vreun tratament?

va urez o zi buna

liduk

acum 12 ani

in urma cu 6 ani la un ocograf misa spus ca ma multipli calculi la rinichi,nu misa dat nici un fel de tratament,si nu am mai facut nici ecografii